25. a 26. kolo v Litovli

23.02.2010 16:35

Litovel - Šumperk   3:1 (20,-18,27,11)

Zápas v dobrém tempu první, druhý a třetí set vynikající výkon, jen ta koncovka třetího nevyšla. Holky z Litovle útok nic moc, ale v poli měly všechno. Závěr setu po urputném boji jsme neudrželi vedení a podlehli 27:29. Čtrvrtý set set jsme už fyzicky nezvládli a k tajbreaku jsme se nedostali. Škoda.

Litovel - Šumperk   3:0 (12,16,23)

Druhý zápas nebyl taky tak špatný, jak se dle výsledků zdá. Zejména poslední set to vypadalo, že se do hry ještě vrátíme. Obecně nutno říct, že se holky již alespoň trochu našly a zase chvílemi se na ně pěkně dívá. Zéjména bojovnice Sabča a volejbalově vyhraná Helča začínají mladé hráčky konečně strhávat správným směrem a holky dřou. Myslím, kdyby jsme více trénovali mkohli bychom hrát výrazně, výrazně lépe.