4. kolo doma opět prohra

24.10.2009 17:49

V druhém vystoupení před domácím publikem naše ženy opět podlehly 0:3 a 0:3, svým soupeřkám tentokrát z Tatranu Litovel. Začaly jsme opět rozpačitě a úvodní sada patřila jednoznačně hostům. V dalším setu jsme již srovnali krok, ale trestuhodně jsme prohospodařili těžce vydřené šestibodové vedení za stavu 16:10 a i tento slibně nakročený set jsme nakonec prohráli 22:25. Ve třetím,  jsme již opět jen sekundovali a utkání se nám již nepodařilo zvrátit.. Nicméně to byl slušný volejbal a diváci odměnili hráčky potleskem. Díky.

Po krátké přestávce následoval další zápas a ten byl opět značně nervózní, z obrovským množstvím nevynucených chyb a nepřesností. Ty tam byly pěkné útoky a dobrá obrana, obětavost a hra v poli. Velmi křečovitý výkon  se nepodařilo změnit ani střídáním nemocné nahrávačky a změnou bloku. Holky prostě nehrají v pohodě a podávají velmi nevyrovnaný výkon. Jak mi sdělili jeden zklamaný divák, cituji “chvíli již hrají jako ženy a jsou lepší než soupeř a z toho dělají školácké chyby jako žačky“, bohužel musím s ním naprosto souhlasit. Mají na víc a zkusíme s tím něco udělat. Takže další prohra 0:3 a 0:3, Draci po svých  letošních neúspěších už odvolali trenéra, nevím zda by to nemělo být i u nás.